O nás


Společnost ALMISPORT byla založena především s cílem oslovit zákazníka, kterému je SPORT součástí života, tak jako nám... Naší snahou je nabídnout zákazníkovi sortiment dle současných trendů, jeho osobních potřeb, požadavků i představ o nákupu sportovního a fitness zboží pro cvičení doma, v klubových posilovnách či fitnesscentrech.

Prioritou společnosti ALMISPORT je především snadný, jednoduchý a přehledný nákup na našem e-shopu, spokojenost zákazníka v oblasti kvality služeb, zboží a výhodné cenové nabídky.

Nabídku sortimentu i služeb společnosti ALMISPORT se snažíme podpořit nejenom širokým výběrem kvalitního sportovního zboží od renomovaných značek a výrobců, ale také pravidelnými akčními slevami na produkty, dárky jako poděkování k objednávce nebo k vybraným produktům, dopravou zdarma atd. Společnost ALMISPORT neustále rozšiřuje svoje portfolium v oblasti sportu i fitness, což přispívá k upevňování značky ALMISPORT na našem trhu. Díky tomu můžeme v současnosti již nabídnout zákazníkovi řadu produktů pod naší firemní značkou ALMISPORT.

Děkujeme, že jste si vybrali naši společnost ALMISPORT, aby Vám pomohla ve Vašem sportovním usilí a k dosažení Vašich cílů...

TÝM ALMISPORTU

 


"Tvůj život, tvůj sport... almisport"